vrijdag, november 24, 2017
Keuze van de Redactie
U bent hier: Home / Rubrieken / Business & Ondernemerschap / ASTA casino Den Haag
ASTA casino Den Haag

ASTA casino Den Haag

  • Netherlands
  • Op donderdag 2 mei is het ASTA casino in ware Vegas stijl geopend. Niets was te gek voor deze opening; van een marchingband, showgirls met veren tooien, confettikanonnen, de ‘Phantom of the Opera act’ met Ben Cramer, een optreden van Lee Towers, goochelaars, hartenvrouwen, karakturisten en vele belangrijke aanwezigen. Het moge duidelijk zijn, Den Haag is verrijkt met een prachtig nieuw casino. Familie Ballemaker, Michels en Vale weten de Amerikaanse glamour naar Den Haag te halen.
  • Swiss Leisure Holland Group
  • www.astacasino.nl
  • l.vanvoorst@sirwinston.nl
  • ASTA casino Spui 27 Den Haag www.astacasino.nl Foto: Henk Ros Artfotos

De ASTA heeft de afgelopen decennia een plek verworven in de Haagse geschiedenis. Het monument dat in 1920 openging als theater is na vele gedaantewisselingen omgetoverd tot een luxe casino met chique uitstraling. Voor de nostalgische art deco behouden voorgevel stond een ware marchingband de gasten op donderdag 2 mei op te wachten. Bij binnenkomst werden de gasten ontvangen met champagne en truffels. Met genodigden uit Haagse ondernemers- en sportwereld, zoals Maurice Steijn en Lex Schoenmaker van ADO. Ook was er belangstelling vanuit de Gemeente Den Haag en Rijswijk met de komst van diverse gemeenteraads- en fractieleden, waaronder Hilbrand Nawijn, Catherina Abels en oud-burgemeester van Rijswijk Ineke van der Wel.

Niemand minder dan Wethouder Kool van Sociale Zaken, Werkgelegenheid en Economie opende ASTA casino in stijl. “Het is geweldig dat dit sieraad is teruggegeven aan de stad” aldus wethouder Kool. De wethouder sprak ook over maatschappelijk – sociaal ondernemen en het creëren van werkgelegenheid. Omringd door de families Ballemaker, Michels en Vale, knipte hij het lint door te midden van vele showgirls. Deze verantwoording bleek ook uit de gift vanuit ASTA Leisure Group aan Stichting Blijf Vrouw en de vele donaties vanuit de genodigden.

De avond was succesvol met de komst van vele ondernemers zoals Hans Lammertink, Gerrit Gerritsen, Hans Verkaart en Atom Zhou van de China Times. Het was genieten met de entertainment van goochelaars, theater hartenvrouwen, karikaturisten en optredens van en saxofonist, John Medley en Lee Towers. Begeleid door showgirls daalde Ben Cramer de centrale marmeren trap af als ‘The Phantom of the Opera‘. De innerlijke mens kwam niet te kort met buffetten, sushi en oesters van de oesterkoning en oesterkoningin.

‘Het Asta pand wordt weer een plek voor mensen om te genieten en een bewonderenswaardige uitgaansgelegenheid vol entertainment. Ook het speelaanbod is zeer uitgebreid met de nieuwste speelautomaten zodat de bezoeker aan niets tekort komt.’

Het casino is modern ingericht met ronde vormen en chique aankleding, een vide met uitzicht op de speelvloer en sfeervolle verlichting; kortom een schitterde ambiance.

Over sirwinston

Schrijf Uw Reactie

Verplichte velden zijn gemarkeerd met een *

*

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kies de person met
de hand omhoog *

Scroll To Top